Būk laiminga savo kūne Mityba. "Presas ir Žvakės"

Mitybos svarba

Daugelis lieja prakaitą treniruodamiesi, tačiau norimo rezultato taip ir nepasiekia. Taip nutinka todėl, kad vien sportuoti nepakanka. Netgi jeigu tvirtinsi raumenis sporto pagalba, tam, kad jie išryškėtų, reikia sumažinti riebalinį sluoksnį. Ne be reikalo sakoma, kad esame tai, ką valgome. Teisinga ir subalansuota mityba yra raktas į sėkmę - gražų kūną ir gerą savijautą. Tačiau labai svarbu atsiminti, kad mitybos planai būna skirtingi, atsižvelgian į tai, ko siekiama - numesti svorį, palaikyti esamą svorį ar padidinti raumeninę masę.

 

Kaip mitybos planas padeda greičiau pasiekti rezultatų?

Norint numesti svorio sporto ir mitybos pagalba reikia sukurti sveiką kalorijų deficitą (per dieną suvartoti apie 250-500 kalorijų mažiau negu reikia organizmui, atsižvelgiant į lytį, amžių, svorį, ūgį bei aktyvumo lygį). Tuomet svoris kris, riebalinis sluoksnis pamažu mažės, tačiau energingumo lygis ir savijauta išliks gera. Norint priaugti raumeninės masės, padidinti apimtis, sustiprėti - reikia mitybos pagalba sukurti nedidelį kalorijų perteklių. Atsižvelgiant į iškeltą tikslą, sudarant mitybos planą, paskaičiuojama tiksli makro ir mikro elementų proporcija, tikslus maisto kiekis ir mitybos įvairovė. 

Mes galime pasiūlyti universalius mitybos planus, skirtus padėti ne tik greičiau sulieknėti, bet ir pagerinti savijautą, jaustis visą laiką sočiai ir valgyti skanų bei nenuobodų maistą. Mitybos planuose yra net 7 skirtingos dienos, paskaičiuoti maisto kiekiai gramais, paskaičiuotos proporcijos, orientuotos į sveiką svorio metimą, pridėti receptai.

 

"Presas ir žvakės" projektas

Ilgą laiką sportuojame, propaguojame sveiką mitybą, sveiką gyvenimo būdą bei domimės naujovėmis mitybos srityje. 2021 metais pradėjome bendrą projektą - "Presas ir žvakės". Kodėl "Presas ir žvakės"? Ogi valgydami pagal mūsų skelbiamus sveikus receptus galėsite mėgautis romantiška vienas kito draugija žvakių šviesoje neprarandant savo tvirto pilvo preso. Mūsų Youtube kanale , Facebook puslapyje bei Instagram paskyroje  dalinamės sveikuoliškais užkandžių bei patiekalų receptais, mitybos patarimais bei kita naudinga informacija, susijusia su mityba ir sveikata. Jeigu ir Tu domiesi sveika mityba, sek mūsų naujienas bei skelbiamą informaciją. Mūsų mitybos planus bei receptų knygas labai geromis kainomis gali rasti čia.

 

 

Parašykite
Instagram